Studio

KATARZYNA LASKOWSKA

WŁAŚCICIEL

Założycielka pracowni. Architekt Wnętrz z wykształcenia, ale przede wszystkim z ogromnej pasji i miłości do pięknych przedmiotów, różnorodnych kształtów oraz ciekawych tkanin i barw. Aranżacja każdego wnętrza to poruszanie się pomiędzy geometrycznym ładem, a artystycznym chaosem. Dobre poznanie klienta sprawia, że projekt staje się odzwierciedleniem Jego potrzeb i stylu życia, a dbałość w doborze kolorystyki oraz każdego detalu ma zaskakiwać.

ZESPÓŁ

Nikola Kopeć

Tworzy niebanalne przestrzenie jest odważna w projektowaniu jak i w życiu. Fanka koloru. Lubi spotkania z inwestorami, lubi jeździć na budowy – po prostu lubi pracę z ludźmi może dlatego, że jest dużą gadułą. Kocha podróże te małe i te duże – najlepiej z plecakiem gdzieś w nieznane. 

Maria Matuszewska

Jest ogromną fanką minimalizmu, jak i eklektyzmu. Projektowane przestrzenie są często stonowane i bardzo eleganckie. Tworząc skupia sie na najmniejszych detalach i potrafi je perfekcyjnie dobrać. Uwielbia pracować przy wzornikach, dobierać materiały, kolory i tekstury – może dlatego, że poza Architekturą Wnętrz interesuję się modą.